Junior Digital Content Manager

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland · jdCM

Description

Miejsce Pracy: Warszawa, ul. Ząbkowska 33C, (Google Campus Warsaw, wjazd od ul. Nieporęckiej 14)

Praca zdalna: możliwa

Elastyczne godziny pracy: tak, biuro otwarte 24h

Typ umowy: w zależności od preferencji kandydata

Tribe47 to firma świadcząca usługi doradcze w zakresie Digital Marketingu. Specjalizuje się w przygotowaniu kompleksowych strategii digitalowych (lejków konwersji). Prowadzi też szkolenia pod marką Traffic and Conversion oraz własną markę sportowo-edukacyjną PortalYogi.pl.


Jeśli:

Requirements

Spełniasz poniższe wymagania:

Benefits

To możemy Ci zaoferować:

Dodatkowo:

Sport - Cotygodniowe zajęcia jogi na Campusie, dla chętnych koszykówka.

Podnoszenie kwalifikacji - Udział w szkoleniach prowadzonych przez firmę, dostęp do materiałów szkoleniowych, komercyjne kursy prowadzone przez guru Digital Marketingu dostępne dla pracowników, udział w konferencjach branżowych.

Wydarzenia branżowe - Kilka razy w tygodniu odbywają się wieczorami spotkania z ciekawymi startupami, prowadzone są bezpłatne szkolenia z różnych obszarów: od design thinking, przez zarządzanie projektami, najnowszą wiedzę z social media, po blockchain i AI.

Kuchnia i Posiłki - Kuchnia wyposażona w sprzęty potrzebne do przygotowania posiłków, wybór herbat i kaw. Cotygodniowe śniadania dla całego zespołu i społeczności.

Odpoczynek - Kawiarnia, osobny cichy pokój do relaksu wyposażony w gry i piłkarzyki.

Parking dla aut i rowerów - Bezpłatne miejsca parkingowe dookoła biura oraz dodatkowo strzeżony parking dla samochodów oraz rowerów.

Komunikacja miejska - Odległość najbliższych przystanków komunikacji miejskiej: Autobusy [138, 156, 170, 338] 20m, Tramwaje [3, 6, 13, 20, 23, 25, 26, 28] 500m, Metro Dworzec Wileński 750m, PKP Warszawa Wschodnia 650m

Apply for this job